Home > Realizacje > Realizacje w toku

Realizacje w toku

1. "Opracowanie projektów wykonawczych i wykonanie robót budowlanych na Stacji Świnoujście - Zadanie 2 w ramach projektu pn.: "Poprawa dostępu kolejowego do portów morskich w Szczecinie i Świnoujściu".

2. "Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót dla zadania pn.: "Rewitalizacja linii kolejowej nr 410 oraz punktów ładunkowych na Stacji Złocieniec"

3. "Wykonanie napraw awaryjnych urządzeń sterowania ruchem kolejowym na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych w Szczecinie - Sekcja Eksploatacji Koszalin i Szczecinek"

4. "Zaprojektowanie i wykonanie robót w ramach zadania pn.: "Rewitalizacja linii kolejowej nr 210 na odcinku Szczecinek - Runowo Pomorskie - Etap II"

5. "Remont urządzeń zasilania srk na terenie Zakładu Linii Kolejowych w Szczecinie. Zadanie 4 - Zabudowa zasilania rezerwowego wraz z zespołem prądotwórczym na stacji Rurka"

Wyślij do nas zapytanie


 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NAKAR w celu udzielania mi dodatkowych informacji o oferowanych produktach, w tym na przesyłanie tych informacji drogą elektroniczną.