Home > Realizacje > Realizacje w toku

Realizacje w toku

1. "Zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn. Rewitalizacja linii kolejowej nr 210 na odcinku Szczecinek - Runowo Pomorskie"

2. "Wykonanie robót budowlanych: remontowo - ogólnobudowlanych i instalacyjnych; wodociągowych, kanalizacyjnych, c.o., elektrycznych i innych, polegających na remontach w zakresie budynków i budowli usytuowanych na obszarze działania Zakładu Linii Kolejowych w Szczecinie. Sekcja Eksploatacji:Świnoujście, Szczecin Główny, Stargard, Koszalin, Szczecinek"

3. "Opracowanie projektów wykonawczych i wykonanie robót budowlanych na Stacji Świnoujście - Zadanie 2 w ramach projektu pn.: "Poprawa dostępu kolejowego do portów morskich w Szczecinie i Świnoujściu".

4. "Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót dla zadania pn.: "Rewitalizacja linii kolejowej nr 410 oraz punktów ładunkowych na Stacji Złocieniec"

5. "Kompleksowa wymiana napędów zwrotnicowych z kontrolą iglic na terenie Zakładu Linii Kolejowych w Szczecinie - 26 szt."

Wyślij do nas zapytanie


 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NAKAR w celu udzielania mi dodatkowych informacji o oferowanych produktach, w tym na przesyłanie tych informacji drogą elektroniczną.