Home > Realizacje > Realizacje w toku

Realizacje w toku

1. "Zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn. Rewitalizacja linii kolejowej nr 210 na odcinku Szczecinek - Runowo Pomorskie"

2. "Naprawa awaryjna urządzeń sterowania ruchem kolejowym na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych w Szczecinie - Sekcja Eksploatacji Koszalin i Szczecinek"

3. "Wykonanie robót remontowych - ogólnobudowlanych i instalacyjnych, takich jak: wodociągowe, kanalizacyjne, c.o., elektryczne i inne w zakresie budynków i budowli usytuowanych na obszarze działania Zakładu Linii Kolejowych w Szczecinie, Zadanie nr 2 - Sekcji Eksploatacji: Koszalin i Szczecinek"

4. „Wymiana kabli do sterowania urządzeń kolejowych na terenie Zakładu Linii Kolejowych w Szczecinie – Sekcja Eksploatacji Szczecinek, Sekcja Eksploatacji Koszalin”

5. „Roboty remontowo – budowlane w zakresie Infrastruktury Pasażerskiej – wiata sektorowa na stacji Złotów”

6. „Zaprojektowanie i wykonanie robót dotyczących modernizacji zasilania urządzeń srk na stacji Trzebiatów linia kolejowa 402, polegające na zabudowie agregatu prądotwórczego w budynku nastawni dysponującej „Tb” wraz z modernizacją urządzenia”

7. „Wymiana 22 sztuk wyeksploatowanych elektrycznych napędów zwrotnicowych typ JEA-29 EEA-4 na napędy nowej generacji na stacjach Inowrocław, Mogilno, Janikowo, Twarda Góra”

Wyślij do nas zapytanie


 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NAKAR w celu udzielania mi dodatkowych informacji o oferowanych produktach, w tym na przesyłanie tych informacji drogą elektroniczną.