Home > Realizacje > Realizacje w toku

Realizacje w toku

1. "Zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn. Rewitalizacja linii kolejowej nr 210 na odcinku Szczecinek - Runowo Pomorskie"

2. "Wymiana nawierzchni wraz z robotami towarzyszącymi na odcinku Drzeńsko - Kostrzyn w ramach zadania: Modernizacja linii kolejowej nr 273 na odcinku Głogów - Zielona Góra - Rzepin - Dolna Odra wraz z łącznicami nr 821 i 822"

3. "Zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania POliŚ 5.2-20 pn.: Poprawa bezpieczeństwa poprzez zabudowę nowych rozjazdów kolejowych o podwyższonym standardzie konstrukcyjnym - Etap II"

4. "Naprawa awaryjna urządzeń sterowania ruchem kolejowym na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych w Szczecinie - Sekcja Eksploatacji Koszalin i Szczecinek"

5. "Wykonanie robót remontowych - ogólnobudowlanych i instalacyjnych, takich jak: wodociągowe, kanalizacyjne, c.o., elektryczne i inne w zakresie budynków i budowli usytuowanych na obszarze działania Zakładu Linii Kolejowych w Szczecinie, Zadanie nr 1 - Sekcji Eksploatacji: Szczecin Główny, Świnoujście i Stargard"

6. "Wykonanie robót remontowych - ogólnobudowlanych i instalacyjnych, takich jak: wodociągowe, kanalizacyjne, c.o., elektryczne i inne w zakresie budynków i budowli usytuowanych na obszarze działania Zakładu Linii Kolejowych w Szczecinie, Zadanie nr 2 - Sekcji Eksploatacji: Koszalin i Szczecinek"

7. "Zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania POliŚ 5.2-20 pn. "Poprawa bezpieczeństwa poprzez zabudowę nowych rozjazdów kolejowych o podwyższonym standardzie konstrukcyjnym" - Etap II"

8. "Zaprojektowanie i wykonanie zadania pn. Przebudowa urządzeń srk polegająca na wymianie semaforów kształtowych A, B, D, E na semafory świetlne, likwidacja semafora kształtowego C i nieczynnej tarczy zaporowej Tz1 wraz z osprzętem na posterunku odgałęźnym Łoźnica linia kolejowa nr 401 Szczecin Dąbie SDB - Świnoujście"

Wyślij do nas zapytanie


 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NAKAR w celu udzielania mi dodatkowych informacji o oferowanych produktach, w tym na przesyłanie tych informacji drogą elektroniczną.