Home > O firmie

O firmie

NAKAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Drawsku Pomorskim to firma, której przedmiotem działalności są usługi w zakresie automatyki kolejowej, robót ziemnych i prac budowlano-montażowych. Pod nazwą NAKAR firma rozpoczęła działalność w 2007 roku. Misją przedsiębiorstwa  jest zapewnienie najwyższej jakości usług przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. 

Spółka posiada doskonałe zaplecze merytoryczne, szeroką wiedzę, doświadczenie i uprawnienia, co pozwala na zapewnienie klientom kompleksowej obsługi.

Firma dysponuje profesjonalnym sprzętem z zakresu instalatorstwa , prac ziemnych , przecisków, a co najważniejsze doświadczoną i fachową kadrą, która posiada odpowiednie kwalifikacje, kompetencje i umiejętności.

W swoim dorobku spółka posiada szereg zrealizowanych projektów branżowych, co czyni ją konkurencyjną na rynku usług sterowania ruchem kolejowym.

Dewizą firmy jest utrzymanie wysokiego standardu jakościowego wykonywanych prac oraz spełnianie życzeń i oczekiwań klientów, a także elastyczne i szybkie reagowanie na potrzeby rynku.